Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Gervalla - Nuk Besoj Ma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nëse n'zemër s'më ke pas,
pse m'ke thanë se më ke dashtë.
Nëse kurrë s'më ke dashtë mu,
lumturinë pse m'ke premtu.
Nëse kurrë n'dashni s'ke ra,
pse ma bën zemrën me qa'.
Nëse kurrë n'dashni s'ke ra,
pse i bën zemrat me qa'.

Refren:
Nuk t'besoj ma, nuk t'besoj
kurrë më veten s'e mashtroj.
Nuk mendoj moj, me t'u kthy
dy herë zemrën s'du me thy.

Nëse vjen falje m'kërkon,
dije se do t'jetë shumë vonë.
Nëse loti të pikon,
mos mendo se më mashtron.
Nëse kurrë n'dashni s'ke ra,
pse ma bën zemrën me qa'.
Nëse kurrë n'dashni s'ke ra,
pse i bën zemrat me qa'.

Refren:
Nuk t'besoj ma, nuk t'besoj
kurrë më veten s'e mashtroj.
Nuk mendoj moj, me t'u kthy
dy herë zemrën s'du me thy.


Gramoz Gervalla - Nuk Besoj Ma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Besoj Ma".
3. Video është e këngës "Nuk Besoj Ma", por nuk këndohet nga Gramoz Gervalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramoz Gërvalla:


Komente 0