TEKSTESHQIP

Gramoz Gervalla
Gezim E Idhnim
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gezim E Idhnim" kënduar nga Gramoz Gervalla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.