TEKSTESHQIP

Gramoz Gërvalla
Ja Vlen Gjithqka Ja Vlen
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ja Vlen Gjithqka Ja Vlen" kënduar nga Gramoz Gërvalla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.