TEKSTESHQIP

Gramoz Gërvalla
N'sa Sahati
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'sa Sahati" kënduar nga Gramoz Gërvalla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 15 Shkurt 2019, Gramoz Gërvalla publikon videoklipin "N'sa Sahati".