TEKSTESHQIP

Gramoz Gërvalla
Me Ty Ja Kam Qelllu
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Ty Ja Kam Qelllu" kënduar nga Gramoz Gërvalla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.