TEKSTESHQIP

Gramoz Gërvalla
Koft Kysmet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Koft Kysmet" kënduar nga Gramoz Gërvalla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më në fund pritja e adhuruesve mbaroi dhe materiali muzikor finalizohet tek artdhashësit i përpunuar mjaft mirë me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 19 Gusht 2020.