TEKSTESHQIP

Gramoz Gërvalla
Një Mijë Plagë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Një Mijë Plagë" kënduar nga Gramoz Gërvalla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 14 Shkurt 2022, Gramoz Gërvalla publikon videoklipin "Një Mijë Plagë".