TEKSTESHQIP

Gramoz Gërvalla
Ma E Mira E Dukagjinit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma E Mira E Dukagjinit" kënduar nga Gramoz Gërvalla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 3 Shtator 2022, Gramoz Gërvalla publikon videoklipin "Ma E Mira E Dukagjinit".