TEKSTESHQIP

Gramoz Gërvalla
Mir E Ki
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mir E Ki" kënduar nga Gramoz Gërvalla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.