TEKSTESHQIP

Gramoz Gërvalla
Urime Martesa
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Urime Martesa" kënduar nga Gramoz Gërvalla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk iu rezistua dot tundimit për të hedhur në treg diçka të bukur, ndaj ky produkt muzikor vjen i finalizuar para audiencës i kompletuar me shije edhe me një klip muzikor, i cili u punua nga ProMedia. Ky videoklip u publikua më 25 Maj 2023.