Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Sulkaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Gramoz Sulkaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 7 Nëntor 2016, Gramoz Sulkaj publikon videoklipin "Tek Ti E Hodha Sevdane". Më datë 6 Shtator 2017, Gramoz Sulkaj publikon videoklipin "Gjeraqin E Vlores". Më datë 3 Nëntor 2017, Gramoz Sulkaj publikon videoklipin "Perendin Zgjova Nga Gjumi", në bashkëpunim me Bela. Më datë 7 Tetor 2019, Gramoz Sulkaj publikon videoklipin "Luaj Sorkadhe Luaj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Skender Kalenja

Pellumb Plaka

Gentian Muska

Polo Nexhipi

Cim Turtulli

Klajdi Topi

Ramadan Kllorgji

Alfred Selimi

Panajot Malaj

Rudin Misiri

Tags: Gramoz Sulkaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet