A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gramoz Tomorri

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Gramoz Tomorri is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 23 Mars 2012, Gramoz Tomorri publikon videoklipin "Gjeraqina". Më datë 17 Shtator 2012, Gramoz Tomorri publikon videoklipin "Baba Tomorri". Më datë 12 Korrik 2013, Gramoz Tomorri publikon videoklipin "Vallja Pogonishte". Në Nëntor 2013, Gramoz Tomorri merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Ah Moj Nëna Ime". Më datë 13 Maj 2015, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Moter Nuse Nisesh Sot", në bashkëpunim me Gramoz Tomorri. ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fatos Xhaferi

Redi Penko

Dule Malindi

Altin Ranxha

Ergys Hyka

Emiljano Dhe Grupi

Ilia Basho

Behar Spahiu

Refat Sulejmani

Nimet Sulkaj


Tags: Gramoz Tomorri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019