Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Grand Thugz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Grand Thugz është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Karrierën e nisën në 2010 në bashkëpunim me Lazy Omertën. Në vitin 2010, Grand Thugz publikojnë albumin "Hello". Në Qershor 2011, Grand Thugz marrin pjesë në Top Fest 8 me këngën "Fake Superstar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Joniad Banushi

Anëtar i grupit

Mali G Grand Thugz

Anëtar i grupit

Orianel

Shto profile

zyrtareHello (2010)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Felon Records

Infinit Records

A.D.X

E'7

ETB 57

2 Perqind

Kamikaza-T

Hija E Jetes

Eki-Nox

Zinxhirt


Tags: Grand Thugz, Mali G, Young J

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet