Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grand Thugz - Ajo Iku (Feat. Papi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

mali g:
dashuri i dhurova jeten ja perkushtrova
koken mbrapa nuk e ktheva tmerrisht e dashurova
jam i ulur ntavoline mallkoj ditet qe me vijn
per te tret po me perpin mes kater mureve si cmendin
cdo qelize e trupit tim te adhuronte dashuronte
ermali se mendonte qe ty te t'tradhetonte
nuk esht turp te dashurosh dhe djemt e rruges dashurojn
por e kan nji pike te dobet kur te dun nuk te harrojn
po te pyes kthe pergjigje tlutem pse me le nvetmi
a mos vall nuk ke meshire me kok menjane qe po rri
te dhurova gjithka me pasteri pa interes
po ri i konceptove gjithcka si nje lidhje per biznes

young j:
sadopak tme kesh dashur ne ket jet ti
i vetem jam me kujtimet qe me le ti
ste kam prane vec me dhimbke po jetoj
dhe pse ike larg zemer kurr nuk te harroj
zemer kurr nuk te harroj
sado koha te kaloj
sdo mundem kurr te te harroj
dhe pse per ty ish vec nje loj

papi:
yeah baby please tell me that is not true
that you already forgot about me and you
that you already forgot ybout we been trough
please tell me is not true tell me is not true
i cant believe you choose to walk away from me
how could you play me like a fool cuz of the money
now shes gone and left me all alone
it feels like impossible living on my own
but what can i do your heart turned cold
i just wanna tell you that i want you more
on the floor down on my knees
praying to the god and wish you could never ever choose luxuries

young j:
sadopak tme kesh dashur ne ket jet ti
i vetem jam me kujtimet qe me le ti
ste kam prane vec me dhimbke po jetoj
dhe pse ike larg zemer kurr nuk te harroj
zemer kurr nuk te harroj
sado koha te kaloj
sdo mundem kurr te te harroj
dhe pse per ty ish vec nje loj

young j:
po du me gjet nje arsye qe kuptim ti jap jetes
per nje dashuri te hedhur nrrug si faqet e gazetes
ne ket nat e zymte kur un digjem prej mallit
pe rnje femer pa zemer qe shpirtin ja shiti djallit
a i ndjen vertet puthjet qe ai ty ti blen
je e afte qe te shtiresh por zemra nuk genjen

orianel:
kto mendime ngaterrohen bashke me goten e alkoolit
bashke me lotet bashke me dhimbjen dhe kujtimet qe ajio mori
ndjej si sduhet jeta ime dhe zemren ma shkaterron
si mund te jesh ne krahet e dikujt qe nuk te meriton
kur je prane ti me thuj a ndihesh e sigurt
e di qe trupi nuk te dridhet si dikur kur tputhja un


young j:
sadopak tme kesh dashur ne ket jet ti
i vetem jam me kujtimet qe me le ti
ste kam prane vec me dhimbke po jetoj
dhe pse ike larg zemer kurr nuk te harroj
zemer kurr nuk te harroj
sado koha te kaloj
sdo mundem kurr te te harroj
dhe pse per ty ish vec nje loj
Grand Thugz
Publikimi: 15/02/2011


Grand Thugz - Ajo Iku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Iku".
3. Video është e këngës "Ajo Iku", por nuk këndohet nga Grand Thugz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grand Thugz:


Komente 0