Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grande

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Grande është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 21 Shkurt 2020, Grande publikon videoklipin "Po Du Shum"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sllimi

Natra

J.B.

Floriant Salihu (Flow)

Uki

Fida

Lil Erdi

Bess (Familia Ideale)

I Panjohuri

A Link

Tags: Grande


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet