Më mbaj mend (për 1 muaj)

Granit Derguti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  73
BIOGRAFIA: Granit Derguti është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 1 Maj 2016, Capital T publikon videoklipin "Thirrem N'telefon", në bashkëpunim me Granit Derguti. Muzika e këngës u punua nga Granit Derguti, teksti u shkrua nga vetë Capital T, ndërsa për orkestrimin u kujdes Granit Derguti, Mixey. Videoklipi u prodhua nga Macro Creative. Më datë 15 Korrik 2016, Granit Derguti publikon videoklipin "Edhe Niher". Muzika e këngës u punua nga vetë Granit Derguti, teksti u shkrua nga vetë Granit Derguti, n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Profili

Twitter

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (9)

8
6
0
8
9
0
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Besnik Peqani

Papush Sadiku

Verim Zendeli

Denny

Ernis Çili

Egland

Besmir Metani

Xhustino Hasani

Egzon Krasniqi

Anxhelo Miho

Tags: Granit Derguti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet