Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Granit Hyseni

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Granit Hyseni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Qershor 2002, Granit Hyseni merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Ylli Që Më Ndriqon". Në Qershor 2003, Granit Hyseni merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Ty Te Dashuroj". Në Qershor 2004, Granit Hyseni merr pjesë në PoliFest 2004 me këngën "S'u Besoj Me Loteve Tu". Në Qershor 2006, Granit Hyseni merr pjesë në Polifest 2006 me këngën "E Bukur E Di Se Ç'dua". Më datë 4 Tetor 2008, Granit Hyseni publikon videoklipin "Njeher Une". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareSei Band Live


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Andi Mezini

Meti (Muhamet Berbatovci)

Agron Pefqeli

Fadil Aziri

Murat Gjoniku

Ejup Gimolli

Bardh Spahja

Arif Murati

Sead Asllani

Lumni Tershana


Tags: Granit Hyseni

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet