A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Granit Ismajli

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Granit Ismajli is a singer. Më datë 20 Shtator 2018, Granit Ismajli publikon videoklipin "O Dashni", në bashkëpunim me Baboo Darabuka & Dj Benity. Teksti u shkrua nga Genc Prelvukaj (Gentz). Më datë 24 Korrik 2019, Granit Ismajli publikon videoklipin "S'ma Fale". Teksti i këngës u shkrua nga Genc Prelvukaj & Granit Ismajli....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gezim Berisha

Double D

Mr. Babushi

Cufa

Dr.Rabbit

Marin Jancu

Snero

Sazan Mecani

Fatmir Ademi

Rbs


Tags: Granit Ismajli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019