Më mbaj mend (për 1 muaj)


Granit Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Rogovë 
BIOGRAFIA: Granit Shala është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 28 Mars 2018, Granit Shala publikon videoklipin "Lamtumirë". Teksti u shkrua nga vetë Granit Shala....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

ERO (Eroll Osmani)

Lan Haradini

Faton Thaqi

Rrem Gjakova

Luan Qallaku

Besi Avdo

Isa Krasniqi

Besnik Sinani

Jeton Murati

Xhavit Lezi

Tags: Granit Shala, Niti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet