Më mbaj mend (për 1 muaj)

Granit Llugaliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Granit Llugaliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Në vitin 2015, Granit Llugaliu publikon albumin "Kenge Dasmash Live". Më datë 29 Janar 2017, Granit Llugaliu publikon videoklipin "Shko". Muzika e këngës u punua nga Shkumbin Nebihu, teksti u shkrua nga Kadri Rogaqi. Në vitin 2018, Granit Llugaliu publikon albumin "Live 2018". Më datë 3 Mars 2019, Granit Llugaliu publikon videoklipin "Zemer Lig"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 2018 (2018)

☆☆☆☆

Kenge Dasmash Live (2015)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hajrumin Kamberi

Edison Kelmendi

Bajram Abazi

Amrush Thaqi

Arben Gashi

Gazmend Kosova

Artir Gjikokaj

Eroll Dogani

Beni Baksi

Aleksandër Gjelaj

Tags: Granit Llugaliu, Graniti Dhe Bilbilat


Komente mbi këtë artist