Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gravity Albania

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Gravity Albania është një grup artistësh dhe grup autorësh dhe muzikantësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Korrik 2010, Gravity Albania publikojnë videoklipin "Streets On Lock"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Master Bass

E'7

Infinit Records

Hija E Jetes

Eki-Nox

NR

WNC

Ritmi I Rruges

Zinxhirt

Etna

Tags: Gravity Albania, Gravity Killaz


Komente mbi këtë artist