TEKSTESHQIP

Grazia
Diamant
Lyrics

Ty t’kam dashni e te kam xhan
Lot gezimi Diamant
Fort m’rreh zemra kur t’kam pran
Un e di mir asgje s’na ndan ( 2 here )

Asgje s’na ndaaan
Asgje s’na ndaan
Diamant o Diamant

Asgje s’na ndan
Ty te kam xhan
Diamant o Diamant

Ka kohe qe jem n’dashniiii
Un e tiiii
Sensasion
Na buzeqshi kjo dashniiii

Ka Kuptiiim
Po ka shum kuptiiiim
Sa moment I bukur
Kur ma dhe unazen tiiii

Ti je ti je tiiii
Un e di e diii
Ai qe kam kerku
Ai qe dua dua pergjithnji

Ti je ti je tiiii
Un e di e diii
Ai momenti i bukur
Un e quaj t’madhen Dashuni


Ty t’kam dashni e te kam xhan
Lot gezimi diamant
Fort m’rreh zemra kur t’kam pran
Un e di mir asgje s’na ndan. ( 2 here)

Asgje s’na ndaaan
Asgje s’na ndan
Diamant o diamaant

Asgje s’na ndan
Ty te kam xhan
Diamant o diamant...
INFO
Formula "hit + klip = sukses" u zbatua dhe ky projekt lansohet i realizuar shumë bukur me videoklip, i cili u publikua me datë 28 Korrik 2019.