Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: GRD është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2008, GRD merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Sa Here Ne Club Shkojme", në bashkëpunim me Gloni. Në Maj 2015, GRD merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Ashtu Si Jam". Në Korrik 2020, GRD merr pjesë në Jehó 2020 me këngën "Ju S'jeni Gangsta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diti-G

Sllimi

Dora

A Link

Underground Mc

Albo 06

Lil Erdi

J.B.

Floriant Salihu (Flow)

The Rose

Tags: Grd, G.R.D


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet