Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Kushtrim Berisha
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Great është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kushtrim Berisha me Nofken (Great) studion ne Fakulltetin e Ekonomis e Turizmin Ne Dardani. Perpos Fakullteti merret edhe me muzike, te cilen e adhuron, sidomos zhandrin e muzikes HIP-HOP. Në Korrik 2014, Great merr pjesë në Kosova Fest 2014 me këngën "24'7"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blacknight

Mc Loti

Jimm

Ali (LGR)

Specialisti

Mr.Don

AgRooN

Mad Boy

Uragani

1ky

Tags: Great, Kushtrim Berisha


Komente mbi këtë artist