Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greis Kozeli - Thirrem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Nuk dua të qesh
Por kaq natyrshëm më vjen
Kaq natyrshëm më vjen, mmm

Për ty vërtet s’ndjej
Sa do që përpiqem
Sa do që përpiqem, mmm

[REF.:]
Thirrëm ngado që te jem
Tani ti thirrëm dhe pse jam problem, problem
Thirrëm s’ka gje që s’me gjen
Se ndoshta ti prap sot po më pëlqen, pëlqen
Ooooo o sa afër edhe larg na, na
Ooooo o na ndan të dy një prag na
Po derën do ta hap

Sa vështir për ne
Sa e leht për ne
Dashuri mbi re
Dhe pse qiellin s’shohim

Më ka marrë malli lojën me pas
Më ka marrë malli dua të t’flas

Sa vështir për ne
Sa e leht për ne
Dashuri mbi re
Dhe pse qiellin s’shohim

Më ka marrë malli lojën me pas
Më ka marrë malli dua të t’flas

Një ëndërr që kurr s’u pa
Nuk dua më të zgjohem
Se ndoshta do pendohem
Une kur të çohem uuu ooo

[REF.:]
Thirrëm ngado që te jem
Tani ti thirrëm dhe pse jam problem, problem
Thirrëm s’ka gje që s’me gjen
Se ndoshta ti prap sot po më pëlqen, pëlqen
Ooooo o sa afër edhe larg na, na
Ooooo o na ndan të dy një prag na
Po derën do ta hap

Mmm, nanananana na, mmm


Greis Kozeli - Thirrem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thirrem".
3. Video është e këngës "Thirrem", por nuk këndohet nga Greis Kozeli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0