Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Behluli - Ngo Tash Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ngo Ktu!
A pe sheh qe njerz ndryshojn
jon hava se dijn ka po shkojn,
mos u bon si ata sje kerka
me personalitet shum te lart,

Ngom tash po t'ves
mos mendo se per ty po vdes
ngom tash, sillem
mos foli me palidhje
tregoje tash veten
sa e ke te verteten
hapi syt, shikom...

Shumica veshen si zotni,
mi analizu krejt dalin fmijt
mos u bo si ata je gjynah.

Ngom tash po t'ves
mos mendo se per ty po vdes
ngom tash, sillem
mos foli me palidhje
tregoje tash veten
sa e ke te verteten
hapi syt, shikom...

Ti nuk je ai me mos u afro,
une do tjeter kend,
zgjohu zgjohu ti mos harro,
se qka te thash

Nuk je kerkushi jo mos mu afro!

A pe sheh qe njerzit ndryshojn jon hamend spe dijn ka po shkojin mos u nen si ata s je kerkund!Nuk kemi video për këtë këngë.
Gresa Behluli - Ngo Tash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngo Tash".
3. Video është e këngës "Ngo Tash", por nuk këndohet nga Gresa Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gresa Behluli:


Komente 0