TEKSTESHQIP

Gresa Behluli
Une Te Dua
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Une Te Dua" kënduar nga Gresa Behluli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për melodinë dhe për fjalët e këngës është kujdesur Ilir Berani, teksa autor i orkestrimit është Ocko Vasilkovski.