A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gresa Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Gresa Hoxha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Gresa Hoxha merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Qupeza Qe Ben Sherre"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erda Bullaku

Festina Kabashi

Lyra Basha

Xhesuida

Erika Ahmeti

Aulona Deshishku

Shejla Sylejmani

Vesa Kiseri

Nea Hamza

Blorentina Morina


Tags: Gresa Hoxha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019