Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  68
 • Vendlindja:
 • Kamenicë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 16 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
Gresa Rudaku është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Ejonë Hasani

Valentina Lajçi

Elsa Fetahaj

Albana Hajra

Diana Sadrija

Rita Kastrati (Poete)

Bleona Brahaj

Eriona Kolica

Eldona Rama

Yllka Kastrati

Tags: Gresa Rudaku, Gresarudaku.L


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet