Më mbaj mend (për 1 muaj)


Greta Berati - Hajde Zemra Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Hajde Zemra Ime", por nuk këndohet nga Greta Berati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Greta Berati - Hajde Zemra Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Naze Naze"

Komente

Asnjë Koment

16/02/2014

2014-02-16T15:22:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Zemra Ime" kënduar nga Greta Berati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elda Shabani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Po shetis barin e pa shkelur.
Perkedhel lulen e pa celur.
Mendja loz bashke me cicerima.
Si nje shtegetar.

Me pelqen kur natyra luan.
Si nje kukull une dua te dukem.
Fryn nje ere e me zgjon kujtimin.
Dashuri e pare !

Ref(2.x)
Hajde ti afrohu, hajde ja.
Hajde perqafom, dua te te kem pran`.
Hajde zemra ime, hajde ja
Se malli me djeg si zjarr.

Si nje loje eshte kjo dashuria.
Perkedhel mendimet e mia.
Qe ti mbledh, nuk me le vetmia.
Me mua c`po ndodh !

Ti me vjen e me thua fjale.
Une degjoj, te dua me prane
Ti me puth, e me merr ne krahe.
E une fluturoj !

Ref(4.x)Më Shumë Këngë Nga Greta Berati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet