Më mbaj mend (për 1 muaj)


Greta Berati - Sa Do Doja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Do Doja".
3. Video është e këngës "Sa Do Doja", por nuk këndohet nga Greta Berati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Greta Berati - Sa Do Doja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Naze Naze"

Komente

Asnjë Koment

16/02/2014

2014-02-16T15:58:34+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Do Doja" kënduar nga Greta Berati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Silvana Rusi - Sa Do Doja

Sikur te mundim
Ne nje çast te ndalim
Sikur nje nate te mundim
Zemrat t'i falim

Nuk di se sa
Nuk di per sa
Sa shikime
Nje motiv te japin

Nje moment do falja
Boten per ty
Nje sekond mjafton
Te behemi ne dy

E perseri
Per nje premtim
Asgje ne jete nuk dua
Vetem ty

Ref...x2
Sa do doja fajin tim dikush ta marre
??? si me magji
Sa do te doja te me doje si i marre
T'me thuash shpirt si t'ia bej s'e di

Sikur te mundim
Ne nje çast te ndalim
Sikur nje nate te mundim
Zemrat t'i falim

Nuk di se sa
Nuk di per sa
Sa shikime
Nje motiv te japin

Nje moment do falja
Boten per ty
Nje sekond mjafton
Te behemi ne dy

E perseri
Per nje premtim
Asgje ne jete nuk dua
Vetem ty

Ref...x2
Sa do doja fajin tim dikush ta marre
??? si me magji
Sa do te doja te me doje si i marre
T'me thuash shpirt si t'ia bej s'e di

...

Ref...x2
Sa do doja fajin tim dikush ta marre
??? si me magji
Sa do te doja te me doje si i marre
T'me thuash shpirt si t'ia bej s'e di

Kripmjaltezat - Sa Do Doja

sa do doja me keng te thoja jeta po me fal me shum se cdoja sa do doja me kenge te thoja sa do doja jeta po me fal sa do doja te therrisja nuk jam vetem ktu do bertisja kenga qe ju pas pushto nuk ja ve tem jo beso
Më Shumë Këngë Nga Greta Berati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet