TEKSTESHQIP

Greta Berati
Vetem Ti
Lyrics

Si hije mu ndjek nga pas koken ktheji por te humbas po perse me mundon valle nga un cpo kerkon. Si hije mu ndjek nga pas koken ktheji por te humbas po perse me mundon valle nga un cpo kerkon. Te lutem nje fjal me thuaj mos me ler keshtu te vuaj, ne cdo an me shfaqesh ti, je engjull a njeri sa cudi sa cudi, ne cdo an me vjen ti...
Reff:Ti me mundon sa her mua me shikon, un e di qe dhe ti me do tani, vetem ti je arom e shpirtit tim, vetem ti behesh qiell ne syt e mi...
Ne mengjes ne shkoll kur shkoj, e hutuar prap te shikoj, po perse me mundon valle nga un cpo kerkon. Si hije mu ndjek nga pas koken ktheji por te humbas po perse me mundon valle na un cpo kerkon. Te lutem nje fjal me thuaj mos me ler keshtu te vuaj ne cdo an me shfaqesh ti je engull a njeri sa cudi sa cudi ne cdo an me vjen ti...
Reff: Ti me mundon sa her mua me shikon, un e di qe dhe ti me do tani, vetem ti je arom e shpirtit tim vetem ti behesh qiell ne syt e mi...

DËRGOI: