TEKSTESHQIP

Greta Berati
Gjithmone Per Ju
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjithmone Per Ju" kënduar nga Greta Berati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.