TEKSTESHQIP

Greta Berati
Pasioni
Lyrics

* PASIONI *

Jetoj qdo qast si enderr
Emrin ta zbuloj
Boten ta marr ne kra
Pastaj te fluturoj
Si re e bardh e embel
Ne qiell te vallzoj
Dua te jem nje yll
Naten ta ndriqoj-oj

REF.:

Vajza ejani
Me mua kerceni
Ne jemi yje
Ta zbulojm tani

Vajza ejani
Me mua kerceni
Ne jemi the
Ta zbulojm tani

Q'do gje ne jeten time
Nje bot Brenda ka
Ne syt e q'do njeriu un
Mrekullin e la
Kendoj per fest se bashk
Me ju vajza

Deshira dhe pasioni
Nga enderra me z'gjoj-oj

REF.:
Vajza ejani
Me mua kerceni
Ne jemi yje
Ta zbulojm tani

Vajza ejani
Me mua kerceni
Ne jemi yje
Ta zbulojm tani

DËRGOI: