Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Greta Dulaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Greta Dulaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2006, Greta Dulaj merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Pa Brenga"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lira Sejdiu

Ëmbla Qyra

Xhulia Xhima

Donika Lumi

Anida Zeqiri

Ida Cakolli

Ines Bucolli

Xhenis Dhima

Arita Deva

Fjolla Elmezi

Tags: Greta Dulaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet