Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Shpirt E Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2x
Shpirti im te thote te dua Nanana nanana,
zemra ime per ty vuan,
jo jo jo jo jo.
Eja ti,
eja ti,
po therret kjo femer,
djali im,
te kam shpirt e zemer.
Djali im e djali im eja,
ti tek une,
zemra ime u mbush me shkume sikur nje sapun.
Dashuria ime per ty nuk ka fund.
Ne karate,
une gjithmone te mund.
Ylli im e Ylli im,
te therret kjo femer,
eja ti e eja ti,
te therret kjo zemer.
Te kam xhan,
te dua shume,
te kam xhan te dua shume,
zemra po me mbushet me shkume,
tamam si nje sapun.
Me ty,
endrra ime nuk ka fund,
por ç'e do qe ne karate une te mund.
Lalalala lalala lalala lalala.
Shpirt e zemer.


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com


Nuk kemi video për këtë këngë.


Greta Koçi
Publikimi: 26/10/2013


Greta Koçi - Shpirt E Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirt E Zemer".
3. Video është e këngës "Shpirt E Zemer", por nuk këndohet nga Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:


Komente 0