Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koci - Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

dua qfar dua dua te jem me ty
dua ti shijoj buzet e tua
te dua vetem ty

pse sme thua se qfar dua
une dua ty tedua
dua qe ti tjesh me mua
dua qe te puth pa u ndal
ty te dua
veq ti zemren ma kall

ref 3
dua qfar dua dua te jem me ty
dua ti shijoj buzet e tua
te dua vetem ty

eshte veshtir ty qe te mar
esht veshtir qe ti tme duash
zemren tima
ma pervelon
kur kalon e sme perqafon

ref3

dua qfar dua dua te jem me ty
dua ti shijoj buzet e tua
te dua vetem ty


Ky tekst u dërgua nga  gzimi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Greta Koçi
Publikimi: 26/02/2015


Greta Koci - Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua".
3. Video është e këngës "Dua", por nuk këndohet nga Greta Koci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:


Komente 0