Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Nuk Ta Kam Thene Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25

Nuk ta kam thene ta dish
Zemren tende dua
une ta kem serisht
Dhe vetem xhestet dua ti kem prane (hmmm)
Te dashuroj me fort tani qe s´te kam

Ref:
Te dua ne zemren tende
mallin do ta fsheh perseri(mmm)
Te dua por urrej diten
qe dashurine e largoi nga ti
Ne zemren tende
mallin do ta fsheh perseri
Te dua ne zemren tende rri

Nuk ta kam then ta dish
Ti je dielli im
qe ngroh trupin tim
Nuk ta kam thene me pare
Kur ike ti
Neteve me hene
qaja si femije

Ref:
Te dua ne zemren tende
mallin do ta fsheh perseri(mmm)
Te dua por urrej diten
qe dashurine e largoi nga ti
Ne zemren tende
mallin do ta fsheh perseri
Te dua ne zemren tende rri
ooooooo

(variacion me kitarre)

Ref:
Te dua ne zemren tende
mallin do ta fsheh perseri(mmm)
Te dua por urrej diten
qe dashurine e largoi nga ti
Ne zemren tende
mallin do ta fsheh perseri
Te dua ne zemren tende rri


Ky tekst u dërgua nga InaGreta Koçi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Greta Koçi - Nuk Ta Kam Thene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ta Kam Thene".
3. Video është e këngës "Nuk Ta Kam Thene", por nuk këndohet nga Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:


Komente 0