Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Qene Moj Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Bam Bam Bam"

Këngë e albumit:

"Do Me Shaj Nena"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Dil me thua dil te porta obobo se qte thojn bota
plasin bota nga inati se keshtu e kan zanatin
se keshtu e kan zanatin bota jo nuk vendos fatin
pa dil e mos me be naze gjon o zemer qysh mi plase

obobo sa te dua more djal obobo malli per ty
ref x2
c´me ka mar o djalo sec me zuri halli nje e dy djalo te mer malli
e ti vjen pas meje me thua me beso qene moj te dua


dy tri fjal ti pata thene vendin vetes ja kam lene
mos degjo se c´thon per mua tjeter djal vec teje s dua
tjeter djal vec teje s dua ndaj dhe me beso ti mua
(pa dil ti e mos me be naze)
greta
gjan o zemer sec me plase

obobo sa te dua more djal obobo malli per ty
x3
c´me ka mar o djalo sec me zuri halli nje e dy djalo te mer malli
e ti vjen pas meje me thua me beso qene moj te dua


Ky tekst u dërgua nga Gezimi
Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet