Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Vetem 5 Minuta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  30

E bukur simpatike je te gjitha
ti i ke plotesoma deshiren
vetem nje her

mis te quajn ne shkoll e dim edhe ne nuk eshte kompliment
por gje e vertet

ty qdo kush te deshiron .per ty qdo kush enderron

Ref: vetem 5 minuta e jo me shume ti plotesoma deshiren te jesh me mu jeta kalon si nje lum i shpejt plotesoma deshiren vetemm nje her

perseritet
Greta Koçi
Publikimi: 25/09/2010


Greta Koçi - Vetem 5 Minuta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem 5 Minuta".
3. Video është e këngës "Vetem 5 Minuta", por nuk këndohet nga Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:


Komente 0