Më mbaj mend (për 1 muaj)


Greta Koçi - Për Ty Po Pi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty Po Pi".
3. Video është e këngës "Për Ty Po Pi", por nuk këndohet nga Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Greta Koçi - Për Ty Po Pi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

02/11/2019

2019-11-02T06:55:33+00:00S'po du me t'pa me sy une ty
S'po du me jo
Ti shpirtin ma theve,ma theve
E le n'vetmi

A e din sa m'ke vra ti
Ti a e din
Po t'me doje doje ti
S'do me lije vetem

Zemer...
Zemer...
Vetem per ty po pi
Ty po pi
Dehur jam nga lotet e mi

Zemer...
Ti jo nuk e di
No,no
Se une zemer
Vetem per ty po pi

A e din sa t'kam dasht un ty
A e din,a e din
Ti zemer,ti
Ti mu m'le n'vetmi
M'le n'vetmi

Ky shpirti im t'ka dasht,ty t'ka dasht
Pa genjeshter
A mendon mendon per mu
Dhe pse je me tjetren

Zemer...
Zemer...
Vetem per ty po pi
Ty po pi
Dehur jam
Nga lotet e mi

Zemer...
Ti jo nuk e di
No,no
Se une zemer
Vetem per ty po pi


Ky tekst u dërgua nga Klavjo Pajo
Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet