Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Greta Lazri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Greta Lazri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 9 Korrik 2013, Greta Lazri publikon videoklipin "Mos Trazo Plagen E Vjeter". Më datë 15 Korrik 2017, Greta Lazri publikon videoklipin "S'më Bëhet Vonë". Më datë 1 Nëntor 2017, Greta Lazri & Mikelina Lazri publikojnë videoklipin "Shoqnia Ka Radhen". Më datë 31 Korrik 2018, Zaim Hasrama & Greta Lazri publikojnë videoklipin "Çka Po Don". Teksti u shkrua nga Filloreta Raçi (Fifi)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Nusha Pali

Donika Ndreca

Vilma

Zoja Pali

Nora Ndreu

Adelina Marku

Gofile Papleka

Eva Dushaj

Adelina Correj

Gana (Ks)


Tags: Greta Lazri

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet