Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Zani - Falja Zemren Beqarit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

kjo dashnija jote goce paska qen me halle(2x)
falja zemren ti beqarit mos u boj menje madhe(2x)

hapja deren goce djalit
se me krushq ai ka ardh
ta kerkoj doren ke baba
edhe nuse me te mar(2x)

fati ma i mir per ty
te erdhi llokum ne shpi(2x)
u gzu moter u gzu vlla
u gzu non edhe baba(2x)

hapja deren goce djalit
se me krushq ai ka ardh
ta kerkoj doren ke baba
edhe nuse me te mar(2x)

hapja deren goce djalit
se me krushq ai ka ardh
ta kerkoj doren ke baba
edhe nuse me te mar(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbonaGreta Zani
Publikimi: 22/03/2012


Greta Zani - Falja Zemren Beqarit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falja Zemren Beqarit".
3. Video është e këngës "Falja Zemren Beqarit", por nuk këndohet nga Greta Zani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Zani:


Komente 1