Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Zani - Si M'je Bo Mi Te Morrsha Te Keqen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Si mje bo mi te morrsha te keqen 2x
Me je bo me te var teneqen 2x

Ref:
Ec bretkose ec, ec e mos ndalo
pashke vesh nallone
qeke goc tirone.. 2x

Si mje bo mi te morrsha te ligat 2x
Me je bo me te var opingat 2x

Ref:
Ec bretkose ec, ec e mos ndalo
paske vesh nallone
qeke goc tirone.. 2x

opaaaa tironaaaa ssssssssss :)))


Ky tekst u dërgua nga  DurrsakjaGreta Zani
Publikimi: 08/12/2008


Greta Zani - Si M'je Bo Mi Te Morrsha Te Keqen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si M'je Bo Mi Te Morrsha Te Keqen".
3. Video është e këngës "Si M'je Bo Mi Te Morrsha Te Keqen", por nuk këndohet nga Greta Zani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Zani:


Komente 0