TEKSTESHQIP

Greta Zani
Mos Harro
Lyrics

ka shum koh ce etjen time
e shuaj me lot
ka shum koh ce ni fjal zemre
as kush nuk ma thot(2x)

mos harro se bashk jetuam
bashk mengjezet na kan z'bardh
te kam dashur dhe at her
kur t'kam prit dhe nuk ke ardh(2x)

ka shum koh ce e pres djellin
tma shkrin borren n'zemer
ka shum koh ce buza ime
peshperit nje emer(2x)

mos harro se bashk jetuam
bashk mengjezet na kan z'bardh
te kam dashur dhe at her
kur t'kam prit dhe nuk ke ardh(2x)

mos harro se bashk jetuam
bashk mengjezet na kan z'bardh
te kam dashur dhe at her
kur t'kam prit dhe nuk ke ardh(2x)