TEKSTESHQIP

Greta Zani
Nje Cast Ne Enderr
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Cast Ne Enderr" kënduar nga Greta Zani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.