A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  26
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Grido është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ne vitin 2013, ai shkoi ne Angli ku u mor me muzike. Më datë 30 Mars 2018, Grido publikon videoklipin "Designer" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Më datë 20 Maj 2018, Grido publikon videoklipin "Cocaina", në bashkëpunim me B.O.K. Më datë 6 Gusht 2018, Grido & Romeo publikojnë videoklipin "Bonita". Më datë 11 Nëntor 2018, Grido publikon videoklipin "Vllazen" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Më datë 1 Shkurt...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Litroli

Vision

Dizony

Gold R4Y

Eriosti

Lekssi

Noka

Princi Rebel (Ani)

Sharku Mc

Klevi ABG's


Tags: Grido

Grido në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019