Official Video

Grido - Vllazen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/11/2018

2018-11-11T16:00:03

Teksti:

Grido
Nuk kom shok po kom vllazen pasha zotin nuk em nalin shqipe londren kejt e kallin gjith
ky streak ku po dalin nuk kom shok po kom vllazen jo be nuk em nalin shqipe londren kejt e kalli gjith ky streak ku po dalim po dalin nuk kom shok po kom vllazen jo be shqipe nuk em nalin shqipe londren kejt e kallin ku po dalin po dalin Paret vin kesh sdum pare me chek No lock for this bi**his vec ty na po t'thojn elisabet pare nxhep tem si gjymtyrt e trupit bora vec vjen e fusim per pako pastaj e zhdukim click clack beng ku po lyp problem kur ki prish plan ti ke hyr n'trull tem rruget kejt jan dell po jom vet i 8 dhe kur hekri vehet n'kok paret vet i cet cesh cesh cesh 4 stinet vec jom cesh un 4 stinet vetem cesh dun 4 stinet vec tu bo brum 4 stinet jo nuk kon gjum linja e paster shoferat n'rrug kapin kekin te shpia shqipet n'aksion londra e bardh po sna don policia na na na na po dun vet dija aaa na na na na nuk kom shok po kom vllazen pasha zotin nuk em nalin shqipe londren kejt e kallin gjith ky streak ku po dalim nuk kom shok po kom vllazen pasha zotin nuk em nalin shqipe londren kejt e kallin gjith ky streak ku po dalim po dalin tash kap tash kap un mas veti se stjap un dipllom me suduket e mia jeni bo krejt njejt njoni tjetrin tu urrejt ju ka myt be lakmia e kan msu krejt ni fjal sikur fmija klas t par po thon jam i pari se dhe ftyrat pi ndrroni ashtu sic pe ndrron edhe vet kurva karin Grido i sert grido ja doli me planin e vet jo sjeni gang po vre po thoni po rreni po knoni po jo realitet jom bo fifteen kur e kom bo stilin magjik see in the roach not that for bef wek i a bef merre skuadren dhe kap sex a noch nouch nouch tash po rrini tu menu po grido tash ja ka fillu e po i knon goja bilbil jo bre n'shkoll un nuk kom shku po jom rrit un tu e ngu ni unikatil e kur je vegjetarian mos u bon ti haram tu kekrku shum per bef se ta bej golin me fines dhe ti e din shum mir shqipet sfolin per fifa linja e paster shoferat en rrug ta bin kekin te shpia shqipet ne aksion londra e bardh po sna don policia na na na na po dun vet dija na na na na nuk kom shok po kom vllazen pasha zotin nuk em nalin shqipe londren kejt e kallin gjith ky streak ku po dalim nuk kom shok po kom vllazen jo be nuk nuk em nalin shqipe londren kejt e kallin gjith ky streak ku po dalim po dalin na na na na


Ky tekst u dërgua nga Klara HajdariKartolina (1)

U krijua nga Ledio 2019-06-09 15:36:50
Linja e pastër
Shoferat n'rrugë
Ta bin kekun te shpia
Shqipet n'aksion
Londra e bardhë
Po s'na don policia

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Grido: