{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: The Grip është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 21 Shtator 2011, Panchocity & The Grip publikojnë videoklipin "Blood", në bashkëpunim me Castor P. Orkestrimi i këngës vjen i punuar nga vetë Pancho. Produksioni audio u realizua nga vetë Pancho. Më datë 5 Maj 2012, Pancho & Darrin Mclaren publikojnë videoklipin "International", në bashkëpunim me The Grip & Binny Smalls. Më datë 23 Shtator 2012, PanchoCity & The Grip publikojnë videoklipin "Termet". Produksioni audio u realizua nga ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0