Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Griselda Pepa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  95
BIOGRAFIA: Griselda Pepa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 21 Nëntor 2011, Griselda Pepa publikon videoklipin "Trendafil Do Te Behem". Më datë 19 Gusht 2014, Griselda Pepa publikon videoklipin "Kolazh 2014". Më datë 10 Korrik 2015, Griselda Pepa & Erikson Pepa publikojnë videoklipin "Moter E Vella". Më datë 4 Dhjetor 2015, Griselda Pepa & Saimir Ahmeti publikojnë videoklipin "Zemren Ma Ke Marre". Më datë 4 Mars 2017, Griselda Pepa publikon videoklipin "Kolazh Jugu 2017"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rezarta Hoxhaj

Blerta Agolli

Jolanda Kojlovic

Teuta Dyrmishi

Esmeralda Kaso

Nertila Vreto

Luljeta Konomi Haxhi

Tefta Kondo

Laxarela

Donika Pecollari

Tags: Griselda Pepa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet